ART / Lithographs / Litograph in colors 16583145
nr 1658 3145
LITOGRAPH IN COLORS
Waldemar Nyström, composition. Signerad och numrerad, 73/75, dated 1982. Image dimensions: 15x20,
Waldemar Nyström, Komposition. Signerad och numrerad, 73/75, daterad 1982. Färglitografi, bildmått: 15x20 cm
300
SEK 200
Monday November 18 2024
at 20:36:32
100 kr
150 kr